Neler yeni

Etkinlik Türkçe Dersi Konu Anlatımları, 180 Çalışma Kâğıdı ve Cevap Anahtarı

ÜNAL YILMAZ

Aktif Üye
Son düzenleme:
Bu güzel ve zengin kaynağı paylaştığınız için teşekkür ederim. Bir hemşehrimin böyle bir çalışma yapmış olması da benim için ayrıca gurur verici bir durum(Kızılhüyük)

kbrtrkçe

Yeni Üye
Hocam elinize, emeğinize ,gönlünüze sağlık.Çok güzel bir çalışma olmuş,bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

serkansgp

Aktif Üye
Hiçbir iyi niyet yok. Daha önce de söyledim bu kitabı yapan kişi "Güzel Dilimiz Türkçe" diyor ama kitap kuralı olan Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün fotoğrafını ve Ey Türk Gençliği'ni kitaba koymamış. Üstüne her yerde Araplığı öven sözlerle dolu kitap. İstediğinizi söyleyin bu kitap Türkçe adına bir utançtır. Paylaşılma amacı da bizzat Türk dilini ve Türkçeyi yücelten Atatürk'ü yok saymaktır. Tabii ne yaparsanız yapın ne kadar yok sayarsanız sayın Atatürk'ü ve değerli düşüncelerini daha da güçlü tarihe kazıyacağız.

ÜNAL YILMAZ

Aktif Üye
Hz. Mevlânâ (k.s.) der ki "Kalp denizdir, dil de kıyısı; denizde ne varsa kıyıya o vurur." Saygıdeğer Hocalarım, görüyorum ki kalbinizin güzelliği yorumlarınıza yansımış. Teşekkür ederim yorumlarınız ve beğenileriniz için. Kitabı derlemek için 2 yılımı, güncellemek için de 2 yılımı verdim. Dinimizde ''Amel Defteri" kapanmayanlar arasında, kendisinden sonrakilere faydanılan ilim bırakan kişiler de vardır. Bu arada Sayın Özer Hoca'm yayımladığınız "Balam" dergisini inceleme fırsatım oldu. Gerçekten büyük emek harcamışsınız meslektaşlarımla. Sizin gibi bir hemşehrim olduğu için aslında bu gurur bana aittir.