Neler yeni

Tam Öğrenme Çalışmaları

akbuse

Aktif Üye
Değerli öğretmenim, öncelikle bu güzel ve emek verilmiş çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ederim. Eserlerinizden oldukça faydalandım. Ufak tefek yazım hataları var ancak biz bunları öğrencilerle düzeltiyoruz. Hakkınız gerçekten ödenmez. Çalışmalarınızda başarılar diliyor, Allah yâr ve yardımcınız olsun diyorum.

cihaniks

Yeni Üye
Değerli öğretmenlerim tam öğrenme çalışmalarından 5 ve 6 sınıf seviyelerinde unuttuğumuz veya yapılmasını istediğiniz etkinlikler varsa buraya yazarsanız görüş ve önerilerinizi değerlendirmeye çalışacağım. İlginizden dolayı tüm meslaktaşlarıma teşekkür ederim.

tegmen

Yeni Üye
Çalışmalar harika ve çok yararlanıyorum. Teşekkür ederim. İki noktanın kullanımıyla ilgili bulamadım.

MERYEM1

Yeni Üye
İsim çekim ekleriyle ilgili hazırlarsanız çok mutlu olurum. Bütün paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

_yaren_

Yeni Üye
Ellerinize sağlık hocam, çalışmalarınız harika. Bu yıl 5. sınıflara giriyorum ve çalışmalarınızın hepsini severek kullanıyoruz öğrencilerimle. Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama üç noktanın kullanımını göremedim. Ekleyebilirseniz sevinirim. Sağlıcakla kalın...

ebar77

Yeni Üye
EMEĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM.BEĞENİYLE KULLANIYORUZ ÇALIŞMA KAĞITLARINIZI. 5. SINIFLAR İÇİN ÜÇ NOKTA ETKİNLİĞİ DE OLSA KULLANIRDIK ANLATIMDA...

emk118

Yeni Üye
Emeğinize sağlık hocam. Çalışmalarınız konuyu pekiştirmek için çok faydalı oluyor.

ramco005

Yeni Üye
Emeğinize sağlık hocam... Geçen yıl olduğu gibi bu yılda tam öğrenme çalışmalarınızdan yararlanıyoruz. Çok zevkli , emek dolu etkinlikler...