Neler yeni

2022-2023 6. Sınıf Yıllık Planı ( Ata Yay.)

KARTAL19

Aktif Üye
2021-2022 6. Sınıf Yıllık Planı(Ata Yayıncılık)
Mili Mücadele Temasını önemli günlere yayarak düzenlemeye çalıştım. Ayrıca kitabı ve etkinlikleri gözden kaçan etkinliklere göre kazanımları düzenlemeye çalıştım. Ayrıca her bir metni bir sayfaya gelecek şekilde ayarlamaya çalıştım. Kendime uygun olan bu formattı hazırlayınca paylaşmak istedim umarım işinize yarar

Ekli dosyalar

• 2022-2023_6._SINIF_ATA_YAYINCILIK_YILLIK_PLANI.doc
    786 KB · Görüntüleme: 232

naslan

Yeni Üye
neden dilbilgisi başlığı yok artık planlarda bilen var mı? burada var ama burada da sadece nok işaretleri yazılmış. ne oldu bizim eski planlara bilen var mı?

KARTAL19

Aktif Üye
neden dilbilgisi başlığı yok artık planlarda bilen var mı? burada var ama burada da sadece nok işaretleri yazılmış. ne oldu bizim eski planlara bilen var mı?
En son hazırlanan Türkçe programında kazanım sayılarında sadeleşme yapıldı . Zaten dört temel beceri olan dersimizde dilbilgisi ayrı başlık olarak eskiden bu becerilere ek olarak ayrı yer alıyordu . Son programda ise dilbilgisi becerilerin okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi becerilerinin içine dağıtıldığını görüyoruz. Bu planda bu başlığa yer vermesinin sebebi eski taslak olması ben buna dokunmadım sadece kitabın yer vermediği bazı noktalama ve imla kuralarını tekrar etmek adına oraya not düştüm ek etkinlik olarak tekrar etmek için bilginize hocam.